Menu
Sepetiniz

1000 TL ve üzeri alışverişlerde KARGO BEDAVA!

AĞDA ÇEŞİTLERİ

Kalin pudrali agda çesidimizin içinde cilde uyumlu titanyum maddesi bulunur. Parfüm içermez. Özellikle terlemenin fazla oldugu bölgeler, hassas ciltler ve hassas bölgeler için tavsiye edilir. Parfüm içermediginden esanslardan hoslanmayan veya parfüm alerjisi olan kisilerde rahatlikla kullanabilirsin..
600,00TL
Vergiler Hariç:500,00TL
Veet Tüy Dökücü Krem Sprey, tüylerin köküne yaklaşarak kısa tüylerde bile etkili olur ve 1 haftaya kadar pürüzsüzlük sunar. Sprey yoluyla bacağınız arkası gibi erişmesi güç yerleri bile hızlı ve kolayca kapatabilirsiniz. Normal Ciltler için formülümüz yumuşatıcı özellikleriyle bilinen Lotus Sütü içe..
280,00TL
Vergiler Hariç:233,33TL
Veet Tüy Dökücü Krem Sprey Hassas Ciltler   Veet Tüy Dökücü Krem Sprey, tüylerin köküne yaklaşarak kısa tüylerde bile etkili olur ve 1 haftaya kadar pürüzsüzlük sunar. Sprey yoluyla bacağınız arkası gibi erişmesi güç yerleri bile hızlı ve kolayca kapatabilirsiniz. Hassas Ciltler için formülü..
280,00TL
Vergiler Hariç:233,33TL
Epicure Pudrali Kalın pudralı pembe rengiyle bayanların dünyasına özel bir sunum. Yüksek kaliteli reçine ve farma kaliteli balmumu. Yoğun pudra içermesi sebebiyle terleyen bölgelerde ve sıcak havalarda iyi bir çözüm. Sıcak hava, yoğun terleme, sert tüyler, hassas ciltler...
250,00TL
Vergiler Hariç:208,33TL
İnce sürülebilen, pudra, esans içermeyen, yeşil rengini içindeki pigmentlerden almaktadır. En iyi, en kalite reçine ve farma kalite balmumu karışımından imal edilmiştir. Max viskozite, sert tüyler, soğuk havalar,koyu renkten...
250,00TL
Vergiler Hariç:208,33TL
    MORE FOR YOU KONSERVE SİR AĞDA DOĞAL MADDELERDEN ÜRETİLMİŞ OLUP DÜZENLİ KULLANILDIĞINDA TÜYLERİN DAHA SEYREK VE GEÇ CIKMASINA YARDIMCI OLUR. VÜCUDUN HER BÖLGESİNDE KULLANILABİLİR, MODİFİYE REÇİNEDEN ÜRETİLMİŞ OLUP, ŞEKER İÇERMEZ.   KULLANILIŞI: Sirağda yapılacak bölgenin temiz ve kuru olma..
200,00TL
Vergiler Hariç:166,67TL
BONHAIR MASAJ YAĞI 750 ML   Duştan sonra ıslak cilde uygulandığında nemi hapseder ve cildinizin gün boyu nemli kalmasını sağlar. Kaslarınızı gevşetir ve vücudunuz rahat bir nefes alır. E vitamini katkısıyla hassas cildi zararlı dış koşullara karşı korur. Rahatlatıcı etkisi sayesinde epilasyon ..
200,00TL
Vergiler Hariç:166,67TL
=>More For You ağda bezi kopmaz yırtılmaz yapısı ile ağdalı yüzeye tam yapışır ve ağdayı söker alır. =>Ayrıca kutusundaki özel gözden dağılma problemi olmadan ağda bezinizi kullanabilirsiniz...
150,00TL
Vergiler Hariç:136,36TL
Spatula ile sürülüp elle çekilen inci ağda, kalıp ağdalardan farklı olarak ince sürülmektedir. En küçük tüyleri bile alır. Acısı yok denecek kadar azdır. İsterseniz sadece ihtiyacınız kadar ürünü ısıtıp kullanabilirsiniz. Çabuk ısınır. Hijyeniktir. Hassas bölgeler için tavsiye edilir..
100,00TL
Vergiler Hariç:83,33TL
Bol miktarda pudra içeren, yoğun kıvamlı, kremsi sürülen ve pembe renkte bir ağdadır.  İtalya'dan ithaldir. Özellikle terlemenin fazla olduğu bölgeler, sıcak mevsimler, hassas bölgeler için tavsiye edilir. Parfüm içermediğinden esanslardan hoşlanmayan veya parfüm alerjisi olanlar da rahatlıkla ku..
90,00TL
Vergiler Hariç:75,00TL
Birinci kalite, katkısız, natürel sir ağdadır. Doğal bal renginde ve şeffaftır. Pudra içermez. Kuvvetli bir ağdadır.  İtalya'dan ithaldir...
90,00TL
Vergiler Hariç:75,00TL
Yeşil renkte ve şeffaftır. Pudra içermez. Kuvvetli bir ağdadır.  İtalya'dan ithaldir.  ..
90,00TL
Vergiler Hariç:75,00TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 19 (2 Sayfa)